REFERENCJE
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi dlatego polecam firmę Pana Andrzeja Kolanko do wszelkich dużych i małych remontów, modernizacji, przerówbek w każdych nietypowych sytuacjach.

Alicaj Brzezicka - ZETA Doradcy Finansowi S. J. | Zobacz całość
Prace wykonane są fachowo i profesjonalnie oraz z należytą starannością i zawsze spełjniają nasze i klientów oczekiwania. Usługi firmy możemy polecić jako wykonawcę posiadającego dużą wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu powierzonych prac budowlanych

Radosław Skrzecz - Europlast | Zobacz całość
Pan Andrzej i jego firma przewyższyli nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu tej współpracy i z przyjemnością polecamy firmę budowlaną Pana Andrzeja innym.

Ewelina Grądziel - Inlingua | Zobacz całość
Efekty pracy spełniły nasze wymagania. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie, z dużą starannością, zgodnie ze sztuką budowlaną. W czasie trwania prac remontowych mogliśmy liczyć na doradztwo w zakresie wuboru materiałów budowlanych a także funkcjonalngego wykorzystania powierzchni remontowanej.

Sławomir Dobrowolski - MSD-E | Zobacz całość
Firma Pana Andrzeja Kolanki wykonał remont mojej kuchni i przedpokoju. Jak to bywa przy remontach, zdarzyła się sytuacje trudne i nieprzewidywalne. Zasze mogłam liczyć na fachową poradę i dobre rozwiązania. Życzliwość i kompetencja to cechy, których tej firmie nie brakuje. Jestem zadowolona z wykonanej usługi i z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy

Krystyna Kaczmarek
Terminy wykonania prac podane są realne i dotrzymywane. Pan Andrzej proponuje ciekawe rozwiązania problemów oraz daje dobre rady. Nie boi się odważnych rozwiązań i nowych wyzwań, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania.

Violetta Malicka
Pan Andrzej jest tzw. "złotą rączką" i często pomaga mi w drobnych awariach domowych. Naprawiał zarwane łóżko sosnowe, wymieniał zamki oraz klamkę w drzwiach wejściowych do mieszkania, wymieniał baterię zlewozmywakową w kuchni. Zawsze jasno określa cennik usług, ewentualne zmiany konsultuje oraz umiejętnie podpowiada praktyczne rozwiązania.

Violetta Sobczak
Wszystkie prace w mieszkaniu zostały wykonane na najwyższym poziomie, z wyjątkową dbałością dosłownie o każdy szczegół. Zakres prac był bardzo szeroki i obejmował m. in.: prace rozbiórkowe, demontaż urządzeń, wyrównywanie ścian i sufitów. Wszystkie te prace były wykonane przy zachowaniu wyjątkowej czystości prac oraz wszelkich możliwych form zabezpieczeń futryn, podłóg, skrzydeł okiennych, klamek i innych części mieszkania przed ewentualnym zabrudzeniem czy niepotrzebnym zamalowaniem.

Mariola i Piotr Pamuła

B.R.I - Andrzej Kolanek
Firma Budowlana i Remontowa
Bojanice 56/5
58-100 Świdnica
tel.: 605 767 994
e-mail: andrzej-kolanek@wp.pl